08 Şubat 2016 Pazartesi

İlçe, İlçe Seçim Nabzı

BOĞ-MED ARAŞTIRDI VE SORDU

31 Mayıs 2011 Salı 20:14
Bu haber 883 kez okundu
İlçe, İlçe Seçim Nabzı
Sarıkaya, Boğazlıyan halkı kendini Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil edecek vekilleri seçmek ve ülkeyi 4 yıl süreyle yönetecek kadroları belirlemek üzere 12 Haziran’da sandık başına gidecek. Seçime yönelik doğru bilgi ve hızlı haber için Boğazlıyan Medya 'nın tüm ekipleri görev başında. Gazetemiz Sarıkaya ilçesinde vatandaşların arasına karıştı ve duyumları sizlerle paylaşıyoruz. Sarıkaya seçmen sayısı 26.655  sandık sayısı 129. Boğazlıyan ise seçmen sayısı 27.453 sandık sayısı ise 124' tür
Boğazlıyan ilçesinde yerel aday kavgası sürmektedir. Söylentiler, bölge Oyları bölüneceği kanaatinde. Sarıkaya halkı böyle düşünmüyor. Akgül rüzgarının estiği Sarıkaya İlçesinde durum ise vatandaşlara soruldu.. Alınan cevap  tüm Sarıkaya bölgesinin Abdulkadir Akgül Ak Parti desteklediklerini savundu.

AKDAĞMADENİ Bir Bütün Halinde
Bekir Bozdağ İsimleri

33.955 seçmeni 168 sandığı Siyasetin sadece profesyoneller tarafından Ankara’da yapılan bir iş olmadığını, hayatımızın her alanında olduğunu anlatan yazılar gazetemizce yazılmaktadır. Akdağmadeni ilçesinde vatandaşlar Bekir Bozdağ 'ının yapmış olduğu yatırımları görmezden gelemediklerini vurguluyor.

SORGUN Büyük Oranı
Ak Parti Cephesi

56.617 seçmeni 259 sandığı Sorgun genelde iktidar partisine yakınlığı ile bilinir. Bunun en büyük göstergesi ise hızlı gelişim yaşamış ilçelerden olmasıdır. 12 Haziran genel seçimlerde Sorgun ilçesinin seçmenleri, Kayseri gibi destekleyeceği partiyi iyi bilmesidir. Sorgun Ak Parti adayı Ertuğrul Soysal'dır


Edilinen Bilgilere Göre
Yozgat Seçimde Aynı

Yozgat 'ın geçtiğimiz dönem ki seçimlerde siyasi partilere göre oy dağılımı bu yıl da değişmeyeceği görünmektedir. Her ne kadar halk iktidar partisine kızıp, darılsa da Büyük bir bölümü Ak Parti, Ardından MHP, ve daha sonra CHP bu tablo bu dönemde de değişmeyeceği görüşündeler.
Anahtar Kelimeler: BOĞ-MED, ARAŞTIRDI, VE, SORDU

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?7 Haziran'da yapılacak Genel Şeçimlerde Hangi Partiye Oy Vereceksiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

EN ÇOK OKUNANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

EN ÇOK YORUMLANANLAR

BUGÜN

BU HAFTA

BU AY

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

e-gazete

KARİKATÜR

SENDE YAZ

Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

ARŞİV